راهنمای کامل کاشت مو بدون جراحی

سه شنبه 5 بهمن 1400
19:49
میلاد

چه در شقیقه ها عقب نشینی کنید یا در سرتاسر پوست سرتان نازک شوید، مقابله با ریزش مو به ندرت یک فرآیند لذت بخش است.


خوشبختانه، اگر از نظر ژنتیکی مستعد طاسی با الگوی مردانه هستید، تماشای ریزش آهسته موهایتان دیگر اجباری نیست. از داروهایی مانند فیناستراید تا روش‌هایی مانند کاشت مو، گزینه‌های مختلفی برای کمک به محافظت و حفظ خط رویش مو در دسترس هستند.


اگر استفاده از دارو یا انجام عمل جراحی برای شما جذاب به نظر نمی رسد، یکی از گزینه هایی که ممکن است در نظر داشته باشید، جایگزینی مو بدون جراحی است.


جایگزینی موی غیرجراحی شامل استفاده از «سیستم» مو (اصلاً یک اصطلاح فانتزی برای توپه) است. برخلاف مدل‌های توپ دهه‌های گذشته، بسیاری از سیستم‌های موی مدرن با شکل و بافتی مشابه موهای واقعی شما قانع‌کننده به نظر می‌رسند. برخی حتی با استفاده از موهای طبیعی انسان ساخته می شوند.


در حالی که سیستم‌های جایگزین موی غیرجراحی مزایایی دارند، اما نکات منفی نیز دارند که اگر این گزینه را برای مقابله با ریزش مو در نظر می‌گیرید، باید در نظر داشته باشید.


در زیر توضیح داده ایم که جایگزینی مو بدون جراحی چیست و همچنین نحوه عملکرد محصولات جایگزین مو بدون جراحی را توضیح داده ایم. ما همچنین گزینه‌های مختلفی را فهرست کرده‌ایم، مانند دارو و جراحی کاشت مو، که ممکن است بخواهید در صورت شروع به ریزش موهای خود در نظر بگیرید.


جایگزینی مو بدون جراحی چیست؟

جایگزینی مو بدون جراحی اصطلاحی است که دو معنی دارد. اولین مورد معمولاً به هر نوع درمانی برای طاسی با الگوی مردانه اشاره دارد که شامل جراحی نمی شود. این یک دسته بندی بسیار متنوع و گسترده است که شامل داروها، مکمل ها، دستگاه ها و موارد دیگر می شود.


دومی مشخص تر است. این به طیف کوچکی از محصولاتی اطلاق می شود که برای جایگزینی موهایی که به دلیل الگوی طاسی مردانه افتاده اند، روی پوست سر پوشیده یا روی آن اعمال می شوند.


این محصولات شامل انواع مختلفی از «سیستم‌های» جایگزین موی شخصی شده و همچنین روش‌های غیرجراحی مانند میکروپیگمنتیشن پوست سر هستند.


گزینه های غیر جراحی جایگزینی مو

اگر موهای خود را از دست می دهید و نمی خواهید برای تعویض آن تحت عمل جراحی قرار بگیرید، طیف وسیعی از گزینه ها در دسترس هستند. ما رایج‌ترین محصولات جایگزین موی غیرجراحی را در زیر به همراه اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و معایب هر گزینه فهرست کرده‌ایم.


سیستم های جایگزین مو

سیستم های جایگزین مو در اصل کلاه گیس یا توپه هستند. بر خلاف کلاه گیس‌های مصنوعی و کاملا مصنوعی که اکثر مردم آن را با کلمه «توپه» مرتبط می‌کنند، سیستم‌های جایگزین مو می‌توانند از نظر کیفیت بسیار متفاوت باشند و تشخیص برخی از موهای واقعی و طبیعی تقریباً غیرممکن است.


در انتهای پایین ترازوی، می توانید سیستم های استوک یا مدل های موی مختلف را بیابید. بسیاری از اینها دارای پایه پلی اورتان هستند که روی پوست سر شما قرار می گیرد، موی مصنوعی یا موی انسان در رنگ ها و طول های مختلف.


در حالی که سیستم‌های موی مصنوعی معمولاً مصنوعی به نظر می‌رسند، بسیاری از سیستم‌های جایگزین مو که از موهای انسان استفاده می‌کنند را می‌توان برای هماهنگی با موهای طبیعی شما توسط یک آرایشگر کوتاه کرد و اغلب به خوبی با هم ترکیب می‌شوند.


در انتهای بالاتر ترازو، می‌توانید انواع سیستم‌های سفارشی مو را پیدا کنید که برای مطابقت با رنگ مو، مدل و شکل سر شما طراحی شده‌اند. اگرچه یک ناظر دقیق ممکن است بتواند آن را تشخیص دهد، برخی از سیستم های مو با کیفیت بالاتر می توانند بسیار متقاعد کننده به نظر برسند.


اگر موهای خود را از دست می دهید یا در حال حاضر ریزش موی قابل توجهی دارید، یک سیستم جایگزین مو ممکن است مزایای خاصی داشته باشد:


هزینه. در مقایسه با انجام عمل جراحی، استفاده از سیستم جایگزینی مو گزینه بسیار مقرون به صرفه تری است.

راحتی. روش های جراحی مانند کاشت مو معمولاً یک تا دو هفته زمان بهبودی دارند. در مقایسه، نصب یک سیستم مو قبل از بیرون رفتن ممکن است یک گزینه راحت تر و راحت تر باشد.


از سوی دیگر، سیستم های جایگزین مو نیز دارای معایبی هستند. اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:


بی کیفیت. سیستم های مو می توانند به طور قابل توجهی از نظر کیفیت متفاوت باشند، زیرا برخی از محصولات ارزان قیمت ضعیف ساخته شده اند و قانع کننده نیستند. بر اساس گزارش انجمن ریزش مو آمریکا، بیش از 70 درصد از مصرف کنندگان ریزش موی غیر جراحی پیامدهای منفی را گزارش می دهند.

هزینه. اگرچه هزینه برخی از سیستم های مو می تواند یک مزیت باشد، اما ممکن است یک نقطه ضعف نیز باشد. سیستم‌های موی ارزان قیمت معمولاً ارزان به نظر می‌رسند، در حالی که سیستم‌های متقاعدکننده اغلب می‌توانند هزینه قابل توجهی داشته باشند.


طول عمر بسیاری از سیستم های مو فقط برای هفته ها یا ماه ها استفاده می شوند و پس از آن نیاز به تعویض دارند. در درازمدت، این می تواند افزایش یابد - هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی که صرف پرداختن به سیستم های جدید مو می کنید.


یک بطری فیناستراید و یک شانه که دندان هایش در حال افتادن است، در اطراف پراکنده شده است

فیناستراید را بخرید

موهای بیشتر... یک قرص برای آن وجود دارد

فروشگاه finasteridestart مشاوره

میکروپیگمنتیشن پوست سر

میکروپیگمنتیشن پوست سر یا SMP یک روش غیر جراحی است که از نقاط کوچک و خالکوبی شده برای ایجاد ظاهر موهای ضخیم‌تر استفاده می‌کند. اگرچه جایگزین مو نمی‌شود، اما نقاط ایجاد شده روی پوست سر توسط میکروپیگمنتیشن می‌توانند نواحی نازک را بپوشانند و ظاهر آن را تکرار کنند.

موهای پرتر

میکروپیگمنتیشن برای درمان زیبایی انواع مختلفی کاشت مو بدون جراحی از ریزش مو، مانند آلوپسی آره آتا، آلوپسی های زخمی و طاسی با الگوی مردانه استفاده می شود.
همچنین می‌توان از آن برای پوشاندن جای زخم ناشی از جراحی کاشت مو استفاده کرد، که - زمانی که با تکنیک‌های قدیمی‌تر انجام می‌شود - می‌تواند جای زخم‌ها و نواحی به وضوح قابل مشاهده روی پوست سر با رشد کم یا بدون رشد مو باقی بماند.

مانند سایر گزینه های غیر جراحی برای درمان ریزش مو، میکروپیگمنتیشن پوست سر دارای مزایا و معایبی است. مزایای میکروپیگمنتیشن پوست سر عبارتند از:

راحتی. میکروپیگمنتیشن پوست سر یک روش غیر جراحی است. به این ترتیب، باعث درد، ناراحتی و زمان بهبودی در روش های جراحی مانند جراحی کاشت مو نمی شود.
عدم نگهداری. برخلاف سیستم مو، نیازی به اعمال میکروپیگمنتیشن روی پوست سر شما نیست. پس از تکمیل این روش، رنگدانه برای مدت طولانی روی پوست سر شما اعمال می‌شود و معمولاً نیازی به نگهداری مداوم ندارد.

معایب میکروپیگمنتیشن پوست سر عبارتند از:

ظاهر غیر طبیعی به طور کلی، رضایت بیمار از میکروپیگمنتیشن پوست سر زیاد است. با این حال، زمانی که عملکرد ضعیفی داشته باشد، یا روی پوست سر با موهای کم یا بدون مو انجام شود، ممکن است نتیجه غیرطبیعی ایجاد کند.
این در اصل یک خالکوبی است. مهم است که به خاطر داشته باشید که اساساً در حال انجام خالکوبی های کوچک در ناحیه آسیب دیده هستید. این بدان معناست که رنگ جوهر ممکن است با افزایش سن پوست شما تغییر کند و اگر توسط یک متخصص انجام نشود، ممکن است مواردی مانند عفونت یا حتی واکنش آلرژیک به رنگدانه های خاص در جوهر را تجربه کنید.
هزینه. اگرچه میکروپیگمنتیشن پوست سر معمولاً هزینه کمتری نسبت به جراحی کاشت مو دارد، اما یک روش کاملاً گران است و می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد.

نمای نزدیک از زنی که به آرامی خط موی مرد را می کشد
فیناستراید آنلاین
موهای جدید رشد کنید یا پولتان را پس بگیرید
shop finasteride مشاوره شروع
گزینه های دیگر برای درمان ریزش مو
اگرچه گزینه‌هایی مانند سیستم جایگزینی مو و میکروپیگمنتیشن پوست سر می‌توانند به ایجاد ظاهر موهای پرتر و ضخیم‌تر کمک کنند، اما واقعیت این است که آنها در واقع کاری برای جلوگیری یا معکوس کردن ریزش مو انجام نمی‌دهند.

اگر شروع به ریزش موی خود کرده اید یا در حال حاضر ریزش موی قابل توجهی دارید، گزینه هایی برای کمک به کاهش یا توقف ریزش مو در دسترس هستند. در برخی موارد، اگر درمان به موقع شروع شود، حتی ممکن است بتوانید موهای نواحی پوست سر خود را که تحت تاثیر طاسی الگوی مردانه قرار گرفته اند، دوباره رشد دهید.

ما این گزینه ها را در زیر فهرست کرده ایم، از جمله داروهای مورد تایید FDA و روش های جراحی برای ترمیم موهای شما.

داروهای مورد تایید FDA
در حال حاضر، FDA دو داروی مختلف را برای درمان ریزش مو عوارض کاشت مو کلینیک ترانسپلنت تایید کرده است. هر دو توسط داده های علمی واقعی پشتیبانی می شوند و به طور موثر کار می کنند، اگرچه برای حفظ نتایج خود باید هر روز از آنها استفاده کنید. داروهای درمان ریزش مو عبارتند از:

فیناستراید. یک داروی خوراکی، فیناستراید با مسدود کردن DHT - هورمونی که باعث طاسی با الگوی مردانه می شود، عمل می کند. فیناستراید بسیار موثر است، با مطالعات نشان می دهد که هم می تواند ریزش مو را متوقف کند و هم در برخی موارد باعث رشد مجدد موهای از دست رفته شما شود.

ما بیشتر در مورد نحوه عملکرد فیناستراید و نتایجی که ممکن است تجربه کنید در راهنمای خود برای نتایج فیناستراید صحبت کرده ایم. همچنین می‌توانید در راهنمای مفصل ما درباره عوارض جانبی فیناستراید، درباره ایمنی و عوارض جانبی احتمالی فیناستراید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ما فیناستراید را با تحویل راحت در خانه، پس از مشاوره آنلاین با یک متخصص مراقبت های بهداشتی ارائه می دهیم که تشخیص می دهد آیا نسخه مناسب است یا خیر.
ماینوکسیدیل یک داروی موضعی، ماینوکسیدیل به صورت فوم و مایع است و باید مستقیماً در مناطقی از پوست سر که تحت تأثیر ریزش مو قرار گرفته است استفاده شود. اگرچه DHT را مسدود نمی کند، اما تحقیقات نشان می دهد که می تواند به افزایش رشد مو در مردان مبتلا به ریزش مو کمک کند.

ماینوکسیدیل را به صورت آنلاین ارائه می دهیم. می‌توانید در راهنمای ما درباره میزان زمان لازم برای نتیجه‌گیری ماینوکسیدیل درباره نحوه عملکرد ماینوکسیدیل اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین می توانید در راهنمای ما در مورد عوارض جانبی ماینوکسیدیل درباره ایمنی آن بیشتر بدانید.

جراحی کاشت مو
اگرچه ایده انجام عمل جراحی برای معکوس کردن ریزش مو می تواند دلهره آور باشد، اما جراحی کاشت مو یک گزینه بسیار موثر است که اگر قبلاً مقدار زیادی مو از دست داده اید ممکن است ارزش بررسی را داشته باشد.

از نظر فنی، جراحی ریزش مو جایگزین موهای از دست رفته نمی شود. با این حال، می تواند تأثیر زیادی بر ظاهر شما داشته باشد و به شما کمک کند تا مناطقی از پوست سر خود را با ریزش موی قابل توجه پر کنید.

راهنمای ما برای کاشت مو به جزئیات بیشتری در مورد نحوه عمل جراحی کاشت مو، روش‌های مختلفی که برای استخراج و پیوند فولیکول‌های مو استفاده می‌شود، هزینه‌های معمول جراحی کاشت مو و موارد دیگر می‌پردازد.

در نتیجه
سیستم‌ها و روش‌های جایگزینی موی غیرجراحی مانند میکروپیگمنتیشن پوست سر می‌توانند طیف وسیعی از مزایای را ارائه دهند، به خصوص اگر ترجیح می‌دهید از جراحی اجتناب کنید.

با این حال، آنها همچنین دارای معایب قابل توجهی هستند، از هزینه پوشیدن سیستم مو تا ظاهر غیر طبیعی. دس
با نام تجاری "جایگزین" موی آنها، آنها همچنین موهایی را که از دست داده اید جایگزین نمی کنند - در عوض، آنها به سادگی این واقعیت را می پوشانند که از دست رفته است.

هیچ گزینه کاملی برای درمان ریزش مو وجود ندارد. از سیستم مو گرفته تا دارو، جراحی یا راه حل های متفاوت، بهتر است نیازهای منحصر به فرد خود را در نظر بگیرید و گزینه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

مردی خوش‌تیپ
با موها و ریش‌های ضعیف با ریزش مو مبارزه کرد
فیناستراید آنلاین
موهای جدید رشد کنید یا پولتان را پس بگیرید
فروشگاه finasteridestart مشاوره
درباره درمان ریزش مو بیشتر بدانید
از کاهش خط مو تا نازک شدن منتشر، اکثریت طاسی مردانه در نهایت توسط هورمونی به نام دی هیدروتستوسترون یا DHT ایجاد می شود.

راهنمای ما در مورد DHT و ریزش مو به جزئیات بیشتری در مورد اینکه DHT چیست، چگونه روی موهای شما تأثیر می گذارد و برای جلوگیری از ایجاد ریزش مو می توانید انجام دهید، می پردازد. هنگامی که شما آماده انجام اقدام هستید، راهنمای کامل ما برای طاسی با الگوی مردانه تمام گزینه های درمانی اثبات شده موجود امروز را فهرست می کند.


[ بازدید : 393 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازاریابی دیجیتال است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]