شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

بازاریابی دیجیتال

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

مزایای طراحی وب سایت در رشت و گیلان

سادگی در طراحی وب سایت لزوماً با زیبایی شناسی طراحی مینیمالیستی برابری نمی کند. سایت های ساده فقط تمام عناصر غیر ضروری را از طراحی، محتوا و کد حذف می کنند. در حالی که سایت‌های مینیمالیستی معمولاً با این معیارها مطابقت دارند، سایت‌های زیادی وجود دارند که با هیچ تصوری «مینیمالیستی» در نظر گرفته نمی‌شوند که هنوز هم با تعریف ساده مطابقت دارند.در زیر خلاصه ای از برخی از مزایای طراحی وب سایت ساده و همچنین برخی از تکنیک های آسان برای ساده سازی فرآیند طراحی وب سایت شما آورده شده است.


مزایای وب سایت های ساده

1. حرکت آسان تر

وب سایت های ساده اطلاعات اضافی ندارند. این به دو طریق به ناوبری کمک می کند: به طور کلی، سایت ها صفحات و بخش های کمتری دارند. و طراحی سایت معمولا کمتر به هم ریخته است و پیدا کردن عناصر ناوبری را آسان تر می کند.


ساده کردن طراحی وب سایت شما می تواند راه حلی عالی برای مشکلات استفاده از ناوبری باشد. در اینجا چند نکته برای ساده کردن ناوبری شما وجود دارد:


فقط از یک منوی پیمایش اصلی استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که ناوبری در سراسر سایت ثابت است.

برای ساده کردن ناوبری اصلی خود از مسیریابی فرعی برای بخش های جداگانه استفاده کنید.

از منوی کشویی برای پیمایش استفاده نکنید، که به راحتی می تواند منوی درهم ریخته را پنهان کند. در عوض، خود را مجبور کنید که عناصر ناوبری را در طراحی سایت بگنجانید. به طور کلی، این منجر به ناوبری تمیزتر می شود.

2. طرح های ساده سریعتر بارگذاری می شوند


طرح‌های ساده معمولاً منجر به حجم فایل‌های کوچک‌تر می‌شوند. و فایل های کوچکتر سریعتر بارگذاری می شوند. همچنین، اگر کد خود را ساده و کارآمد نگه دارید، احتمال کمتری وجود دارد که چندین شیوه نامه، تعداد زیادی فایل جاوا اسکریپت یا بسیاری از محتوای دیگر را فراخوانی کنید که تعداد درخواست های HTTP سایت شما را افزایش می دهد. وب‌سایت‌های بارگذاری سریع‌تر و پاسخ‌دهی سریع‌تر تجربه کاربر را بهبود می‌بخشند.


3. محتوا بیشتر "قابل اسکن" است

وقتی تعداد زیادی عناصر تزئینی پیچیده در طراحی سایت رشت شما وجود نداشته باشد، محتوای شما در مرکز توجه قرار می گیرد. محتوایی که در خط مقدم یک وب سایت قرار می گیرد توسط بازدیدکنندگان آسان تر اسکن می شود.


یک مطالعه نشان داد که 79٪ از کاربران آزمایشی هر صفحه جدیدی را که بازدید می کردند اسکن می کردند، در حالی که فقط 16٪ صفحه را کلمه به کلمه می خواندند. بهتر است با این بازدیدکنندگان اسکن کننده کار کنید تا اینکه سعی کنید با آنها مبارزه کنید. با قرار دادن محتوای خود در جلو و مرکز، اسکن سریع موارد موجود را برای بازدیدکنندگان آسان‌تر می‌کنید. این بازدیدکنندگان سایت شما را کاربرپسندتر می دانند و احتمال بازگشت آن در آینده بیشتر است.4. طراحی و ساخت سایت های ساده سریعتر است

اگر طراحی سایت شما ساده باشد، کد احتمالاً از همین روش پیروی خواهد کرد. طراحی سایت با طرح بندی ساده، قالب یک یا دو صفحه و تایپوگرافی ساده بسیار سریعتر از طراحی سایتی با هشت بخش (هر بخش با قالب های مختلف صفحه)، تایپوگرافی پیچیده و پس زمینه ای است که نیاز به برش و کدنویسی پیچیده دارد.


فقط مراقب ایجاد سایتی باشید که ساده به نظر می رسد اما در واقع بسیار پیچیده است. سعی کنید تا جایی که ممکن است کد خود را خالی نگه دارید. گاهی اوقات فقط تغییر دادن یک حاشیه یا اضافه کردن روی یک عنصر خاص یا جابجایی چیزی در اطراف می‌تواند این امکان را به شما بدهد که کد سایت شما را تا حد زیادی ساده‌سازی کنید بدون اینکه تأثیر قابل‌توجهی بر طراحی ظاهری داشته باشید.


5. کد ساده اشکال زدایی آسانتر است

اگر کد شما ساده شده است، پیدا کردن اشکالات آسان تر است. اگر یک شیوه نامه با 300 ویژگی مختلف دارید، زمان زیادی طول می کشد تا بفهمید چرا چیزی کار نمی کند تا اینکه 30 ویژگی داشته باشید.


از همان ابتدا به دنبال راه هایی برای ساده سازی کد خود باشید. مواردی مانند ترکیب ویژگی‌ها و تعاریف CSS می‌تواند شیت‌های سبک شما را بسیار کوتاه‌تر کند. ترکیب شیوه نامه ها یا فایل های جاوا اسکریپت نیز می تواند کد کلی شما را تا حد زیادی ساده کند. و از برنامه‌های خودکاری که می‌توانند نشانه‌گذاری غیرضروری را از شیوه نامه‌ها، اسکریپت‌ها و سایر فایل‌ها قبل از آپلود آن‌ها حذف کنند، استفاده کنید (فقط مطمئن شوید که دوباره بررسی کنید که همه چیز همچنان همانطور که می‌خواهید کار کند).


6. اندازه فایل کوچکتر به معنای فضای کمتری در سرور است

قبلاً ذکر شد که سایت های ساده معمولاً اندازه فایل های کوچک تری نسبت به سایت های پیچیده دارند. این بدان معناست که سایت های شما نسبت به سایت های دیگر فضای سرور و پهنای باند کمتری را اشغال خواهند کرد. در حالی که این ممکن است برای سایتی با چند هزار بازدیدکننده در ماه یا با محتوای محدود، مشکل بزرگی نباشد، برای سایتی با صفحات بیشتر و بازدیدکنندگان بیشتر، این در واقع می تواند صرفه جویی زیادی را به همراه داشته باشد. در نظر بگیرید که برخی از صفحات اصلی مینیمالیستی با تصاویر کم ممکن است کمتر از 100 کیلوبایت باشند، در حالی که سایت‌های پیچیده‌تر گاهی اوقات به 1 مگابایت نزدیک می‌شوند. این بدان معناست که شما می توانید ده برابر بیشتر از سایت ساده با هزینه مشابه سایت پیچیده تر ترافیک داشته باشید. اگر محتوای زیادی دارید یا بازدیدکنندگان زیادی دارید، منطقی است که سایت خود را ساده کنید و حجم فایل خود را کاهش دهید.


چگونه وب سایت های خود را ساده کنیم


عناصر تزئینی غیر ضروری را حذف کنید

بسیاری از طراحی های اولیه وب سایت دارای عناصر تزئینی زیادی هستند

منبع

طراحی سایت پزشک برای دانستن این اطلاعات مهم

برخی از چیزهایی که پزشکان می دانند اما اکثر مردم نمی دانند چیست

این راز نیست که پزشکان چیزهای زیادی می دانند. و گاهی فکر می کنیم که بهتر می دانیم. گاهی اوقات حق با ماست! اما برخی از چیزهایی که پزشکان می دانند، اما اکثر مردم نمی دانند چیست؟ ما می‌خواهیم فراتر از چیزهای واضح نگاه کنیم - فراتر از این واقعیت که آنها می‌دانند چگونه بیماری شما را تشخیص دهند یا چه مدت طول می‌کشد تا شما پس از جراحی ناخن رشد کرده بهبود پیدا کنید.


بنابراین، ما یک لیست برای پاسخ به این سوال ایجاد کردیم که "چند چیزهایی هستند که پزشکان می دانند، اما بیشتر مردم نمی دانند". در اینجا لیستی از 14 چیزی که پزشکان می دانند و اکثر ما نمی دانند آورده شده است.


1. برای جراح شدن لازم نیست فوق العاده باهوش باشید

این باور وجود دارد که برای کار در زمینه پزشکی به هر شکلی، باید درخشان باشید. با این حال، این فقط درست نیست. بله، پزشکان زیادی وجود دارند که فوق‌العاده باهوش هستند و از اخلاق کاری مناسبی برخوردارند، اما همه آن‌ها اهل مغز نیستند. ببخشید جراحان


وقتی صحبت از جراحان به میان می‌آید، پزشک عمومی معمولاً دانش پزشکی بیشتری دارد. جراحان معمولاً در کاری که برای انجام آن پول می گیرند بهتر عمل می کنند - جراحی. و این اشکالی ندارد. آنها نیازی ندارند که در همه چیز پزشکی شگفت انگیز باشند. آنها فقط باید در کاری که انجام می دهند خوب باشند.


2. همه کسانی که به دانشکده پزشکی رفتند نمی توانند دارو تجویز کنند

واقعیت این است که پزشکانی هستند که به دانشکده پزشکی رفته اند و نمی توانند به شما نسخه بدهند. پزشکان زیادی هستند که به دانشکده پزشکی رفته اند و نمی توانند دارو تجویز کنند. پاتولوژیست ها و رادیولوژیست ها چند نمونه هستند.


3. همه پزشکان نمی توانند اشعه ایکس را بخوانند

این در واقع در مورد بیشتر از اشعه ایکس صادق است. همچنین شامل سی تی اسکن و ام آر آی است. اغلب، هنگامی که یک بیمار در مورد هر یک از اینها سوال می پرسد، پزشک اغلب فقط گزارش را می خواند. فقط رادیولوژیست می داند که چگونه اشعه ایکس، ام آر آی و سی تی اسکن شما را بخواند. در واقع، برای درک اینکه چه چیزی در این تصاویر طبیعی و غیر طبیعی است، به تجربه زیادی نیاز است.آیا تا به حال از یک پزشک خواسته اید که در عکس رادیوگرافی به چیزی اشاره کند و از خود پرسیده باشید که چگونه می تواند آن را پیدا کند؟ من قطعا دارم. معمولاً، دکتری که آن را به شما نشان می دهد نیز نمی تواند آن را پیدا کند - حداقل، نه بدون کمک.


4. گوشی‌های هوشمند عمدتاً فقط برای شنیدن ضربان قلب شما هستند

پزشکان از گوش دادن به ضربان قلب شما چیزهای زیادی نمی توانند بفهمند. طراحی سایت پزشکی آنها می توانند تشخیص دهند که نامنظم است یا منظم و شاید کمی بیشتر. اما این در مورد آن است. تشخیص زیادی وجود ندارد که آنها فقط با گوش دادن می توانند انجام دهند. به عنوان مثال، یک پزشک نمی تواند به ضربان قلب شما گوش دهد و بداند که شما به یک بای پس سه گانه نیاز دارید.


5. پزشکان همیشه زندگی فوق العاده سالمی ندارند

آنها باید بهتر بدانند، درست است؟ هر کسی که یک دکتر را از نزدیک می شناسد می تواند به شما بگوید که برخی از پزشکان کارهایی را انجام می دهند که نباید انجام دهند. بسیاری از پزشکان این را اعتراف می کنند. پزشکانی هستند که سیگار می کشند، غذاهای ناسالم زیاد می خورند، بیش از حد کار می کنند و به اندازه کافی نمی خوابند. این بدان معنا نیست که همه پزشکان اینگونه هستند. اما هی، آنها کامل نیستند.


6. همه آنها ثروتمند نیستند

وقتی بزرگ شدم، فکر می کردم که اگر دکتر بودی، پس باید پولدار باشی - حتی ثروتمند کثیف! اما حقوق پزشکان می تواند بسیار فریبنده باشد. در واقع، پزشکان در واقع کمتر از معلمان در هر ساعت درآمد دارند. عجیب به نظر می رسد اما حقیقت دارد.


وقتی تعداد ساعات کار هر دو، زمان صرف شده در مدرسه و بدهی وام دانشجویی را در نظر می گیرید، پزشکان آنقدر که فکر می کنید سود نمی برند. می‌توانید در مورد نحوه درآمد کمتر پزشکان از معلمان از بهترین مدارک پزشکی بیشتر بخوانید.


7. اثر پلاسبو یک چیز واقعی است

اگرچه پزشکان این را می دانند، اما نمی توانند آن را توضیح دهند. بنا به دلایلی، اعتقاد به اینکه این بیماری را برطرف می کند، در واقع کار می کند. این همیشه به طور کامل خشک و بریده نمی شود، اما بیمارانی که معتقدند درمان هایی که پزشک برای آنها تجویز می کند، بهبود بیشتری در بیماری خود مشاهده می کنند.


اثر پلاسبو چیست؟

اثر پلاسبو زمانی است که فردی یک قرص یا درمانی مصرف می کند و اثر مثبتی دریافت می کند که در واقع نمی توان آن را به درمان نسبت داد. در عوض، مزایای آن به تنهایی به این باور بیمار نسبت داده می شود که دریافت این درمان مشکل را برطرف می کند. در اینجا می توانید درباره اثر پلاسبو بیشتر بدانید.


8. بیشتر درمان های بیماری باید فراتر از تسکین علائم ادامه یابد

درمان بیماری ها حتی پس از از بین رفتن علائم نیز باید ادامه یابد. همیشه این اتفاق می افتد که یک بیمار بیماری دارد، تحت درمان قرار می گیرد، علائم از بین می رود و بیماری درمان نمی شود. در حالی که علائم ممکن است از بین رفته باشند، این بیماری معمولاً وجود ندارد و نیاز به درمان بیشتری دارد. هنگامی که بیمار درمان را متوقف کند، بیماری عود می کند.


این بخشی از اهمیت استفاده پزشکان از پرونده الکترونیک سلامت (EHR) است که درمان بیمار را ادامه می دهد. در اینجا می‌توانید در مورد آنچه در نرم‌افزار EHR جستجو کنید بیشتر بدانید. یا می توانید نسخه آزمایشی رایگان نرم افزار EHR ما را دریافت کنید.


9. شما نمی توانید از شوک الکتریکی برای بازگرداندن همه افراد به زندگی استفاده کنید

فریب فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را نخورید. درست است که استفاده از شوک الکتریکی می تواند کسی را "به زندگی بازگرداند" اما فقط در شرایط بسیار خاص. فقط در نوع خاصی از آریتمی قلبی کار می کند.

منبع

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟ از کارشناسان پرسیدیم

اگر از طرفداران مشتاق مراقبت از پوست هستید، احتمالاً عاشق روغن های صورت هستید، به خصوص اگر این ماده از قبل در انباری آشپزخانه شما وجود دارد. نمونه موردی: روغن زیتون مدتهاست که به دلیل فواید موضعی آن مورد ستایش قرار گرفته است (حتی گفته می شد کلئوپاترا طرفدار آن بوده است). اما در حالی که یک رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند برای پوست معجزه کند، این سوال وجود دارد که آیا استفاده از روغن زیتون روی صورت شما بهترین ایده است یا خیر. ما نظر کارشناسان را در مورد اینکه آیا باید (یا نباید) روغن زیتون را برای پوست استفاده کنید، جویا شدیم.


فواید روغن زیتون برای پوست

درست است که روغن زیتون فواید زیادی برای مراقبت از پوست دارد. نرم کننده مملو از اسیدهای چرب تک غیراشباع و آنتی اکسیدان است، بنابراین دارای خواص مرطوب کنندگی عالی است. اگر از پوست بسیار خشک و/یا آسیب دیده رنج می برید، روغن زیتون ممکن است گزینه خوبی برای دستیابی به آن باشد – به خصوص در ماه های سرد زمستان.


ندا توضیح می‌دهد: «یکپارچگی پوست ما متکی به سد چربی است که تک تک سلول‌های پوست را کنار هم نگه می‌دارد – وقتی هوا سرد است، ما معمولاً شروع به استفاده از بخاری‌هایی می‌کنیم که سد مایع پوست را تبخیر می‌کنند و منجر به خشکی و ترک پوست می‌شوند.» مهر، دکتر، متخصص پوست و مدیر پزشکی دارای گواهی هیئت مدیره در مرکز آرایشی و موی Pure Dermatology در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا، "روغن زیتون یک مرطوب کننده عالی پوست است، به ویژه هنگامی که روی پوست مرطوب زمانی که منافذ باز هستند استفاده شود، و می تواند مانند آن عمل کند. دومین سد پوستی برای پوست خشک و ترک خورده در زمستان."


یکی دیگر از فواید روغن زیتون خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن است. متخصصان پوست می گویند که مواد ضد التهابی موجود در روغن زیتون (تری ترپن ها) با کمک به تولید کلاژن و کاهش مدت زمان بسته شدن زخم، به بهبود زخم کمک می کند. و مطالعات نشان داده است که روغن زیتون به التیام پوست پس از آفتاب سوختگی کمک می کند.


اثرات جانبی روغن زیتون برای پوست

در حالی که روغن زیتون ممکن است خواص مرطوب کنندگی فوق العاده ای داشته باشد، اما می تواند برای افرادی که با آکنه سر و کار دارند یک کابوس باشد. دکتر مهر توضیح می‌دهد: «وقتی در مورد اختلالات تولید بیش از حد روغن مانند آکنه صحبت می‌کنیم، روغن زیتون می‌تواند یکی از بدترین محصولاتی باشد که می‌توان روی پوست اعمال کرد، زیرا می‌تواند منافذ را مسدود کند و منجر به جوش‌های شدید آکنه شود.


و در حالی که روغن زیتون می تواند به درمان آفتاب سوختگی کمک کند، مطمئناً نمی خواهید از آن در زمانی که در معرض آفتاب هستید استفاده کنید. دکتر مهر می گوید: «به دهه 50 فکر کنید، زمانی که مردم روی روغن بچه می مالیدند و زیر نور آفتاب غذا می پختند. روغن زیتون که صبح ها بدون محافظت در برابر آفتاب از لباس های آستین بلند یا ضد آفتاب استفاده می شود، دستور العملی برای آفتاب سوختگی و آسیب های احتمالی شدید پوست است.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟

حکم در مورد اینکه آیا روغن زیتون باید مستقیماً روی پوست مالیده شود، مخلوط است. آنا بابایان، متخصص زیبایی و صاحب مراقبت از پوست آنا بابایان در بوستون می گوید: «به عنوان یک قانون کلی، روغن زیتون انتخاب ایده آلی به عنوان یک محصول مراقبت از پوست نیست. پوست ما چنین آنزیمی برای شکستن مولکول‌ها ندارد و اجازه می‌دهد فواید روغن زیتون به داخل پوست برود و در نتیجه، فقط به عنوان یک لایه مانع روی پوست قرار می‌گیرد و از پوست در برابر از دست دادن محافظت می‌کند. اب." بابیان می‌گوید برای اینکه همه خواص شگفت‌انگیز آن مفید باشد، بهتر است روغن زیتون مصرف شود.


از طرف دیگر، دکتر مهر پیشنهاد می کند که روغن زیتون به همین دلیل می تواند مفید باشد. او می‌گوید: «این می‌تواند یک گزینه عالی برای بیماران مبتلا به درماتیت آتوپیک، که به نام اگزما نیز شناخته می‌شود، باشد، که اختلالی در «چسب پوست» است که سلول‌های پوست را در کنار هم نگه می‌دارد.


با این حال دکتر مهر می افزاید که استفاده از روغن زیتون به عنوان درمانی برای لکه های تیره یا هایپرپیگمانتاسیون، با وجود خواص آنتی اکسیدانی آن، ارزشی ندارد. او می‌گوید: «این در واقع یک تخمین بیش‌ازحد از خواص آنتی‌اکسیدانی آن است، زیرا اگر بیماران صبح از آن استفاده کنند و سپس در معرض نور خورشید قرار بگیرند، می‌تواند منجر به جوش‌های آکنه و بدتر شدن رنگدانه‌ها شود و آنها را مستعد ابتلا به رنگدانه‌های بیشتری می‌کند».


در نهایت، تنها زمانی که توصیه می شود از روغن زیتون به عنوان مراقبت از پوست استفاده کنید، این است که پوست بسیار خشک یا آسیب دیده دارید و از آن به عنوان یک ماده محافظ در مراقبت از پوست خود استفاده کنید. بابائیان توضیح می دهد: از آنجایی که افراد دارای پوست های خشک فاقد چربی در پوست خود هستند، معمولا لایه بازدارنده پوست در معرض خطر قرار می گیرد. "این می تواند منجر به از دست دادن آب و کم آبی عمیق در پوست شود - استفاده از روغن زیتون طبی می تواند انسداد ایجاد کند و اجازه ندهد آب از روی پوست تبخیر شود."


نحوه استفاده از روغن زیتون برای پوست

اگر می خواهید از روغن زیتون مستقیم برای پوست خود استفاده کنید، دکتر مهر توصیه می کند که این روغن را ظرف سه دقیقه پس از خارج شدن از حمام در شب بمالید (یعنی هرگز قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید). و مطمئن شوید که چند قطره آن را روی مرطوب کننده معمولی خود ماساژ دهید تا مرطوب شود، به جای استفاده از آن روی صورت خشک.


دکتر مهر می گوید: «پوست را خشک کنید [بعد از حمام] و چند قطره روغن زیتون را ترجیحاً قبل از خواب و فقط روی پوست های غیر مستعد آکنه (مانند دست ها، ساعد و پاها) روی پوست بمالید. علاوه بر این، مطمئن شوید که یک نوع ارگانیک و فوق بکر انتخاب می کنید، زیرا زیتون را می توان با سموم سمپاشی کرد و استفاده از این سموم روی پوست هرگز ایده خوبی نیست.

منبع

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟ از کارشناسان پرسیدیم

اگر از طرفداران مشتاق مراقبت از پوست هستید، احتمالاً عاشق روغن های صورت هستید، به خصوص اگر این ماده از قبل در انباری آشپزخانه شما وجود دارد. نمونه موردی: روغن زیتون مدتهاست که به دلیل فواید موضعی آن مورد ستایش قرار گرفته است (حتی گفته می شد کلئوپاترا طرفدار آن بوده است). اما در حالی که یک رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند برای پوست معجزه کند، این سوال وجود دارد که آیا استفاده از روغن زیتون روی صورت شما بهترین ایده است یا خیر. ما نظر کارشناسان را در مورد اینکه آیا باید (یا نباید) روغن زیتون را برای پوست استفاده کنید، جویا شدیم.


فواید روغن زیتون برای پوست

درست است که روغن زیتون فواید زیادی برای مراقبت از پوست دارد. نرم کننده مملو از اسیدهای چرب تک غیراشباع و آنتی اکسیدان است، بنابراین دارای خواص مرطوب کنندگی عالی است. اگر از پوست بسیار خشک و/یا آسیب دیده رنج می برید، روغن زیتون ممکن است گزینه خوبی برای دستیابی به آن باشد – به خصوص در ماه های سرد زمستان.


ندا توضیح می‌دهد: «یکپارچگی پوست ما متکی به سد چربی است که تک تک سلول‌های پوست را کنار هم نگه می‌دارد – وقتی هوا سرد است، ما معمولاً شروع به استفاده از بخاری‌هایی می‌کنیم که سد مایع پوست را تبخیر می‌کنند و منجر به خشکی و ترک پوست می‌شوند.» مهر، دکتر، متخصص پوست و مدیر پزشکی دارای گواهی هیئت مدیره در مرکز آرایشی و موی Pure Dermatology در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا، "روغن زیتون یک مرطوب کننده عالی پوست است، به ویژه هنگامی که روی پوست مرطوب زمانی که منافذ باز هستند استفاده شود، و می تواند مانند آن عمل کند. دومین سد پوستی برای پوست خشک و ترک خورده در زمستان."


یکی دیگر از فواید روغن زیتون خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن است. متخصصان پوست می گویند که مواد ضد التهابی موجود در روغن زیتون (تری ترپن ها) با کمک به تولید کلاژن و کاهش مدت زمان بسته شدن زخم، به بهبود زخم کمک می کند. و مطالعات نشان داده است که روغن زیتون به التیام پوست پس از آفتاب سوختگی کمک می کند.


اثرات جانبی روغن زیتون برای پوست

در حالی که روغن زیتون ممکن است خواص مرطوب کنندگی فوق العاده ای داشته باشد، اما می تواند برای افرادی که با آکنه سر و کار دارند یک کابوس باشد. دکتر مهر توضیح می‌دهد: «وقتی در مورد اختلالات تولید بیش از حد روغن مانند آکنه صحبت می‌کنیم، روغن زیتون می‌تواند یکی از بدترین محصولاتی باشد که می‌توان روی پوست اعمال کرد، زیرا می‌تواند منافذ را مسدود کند و منجر به جوش‌های شدید آکنه شود.


و در حالی که روغن زیتون می تواند به درمان آفتاب سوختگی کمک کند، مطمئناً نمی خواهید از آن در زمانی که در معرض آفتاب هستید استفاده کنید. دکتر مهر می گوید: «به دهه 50 فکر کنید، زمانی که مردم روی روغن بچه می مالیدند و زیر نور آفتاب غذا می پختند. روغن زیتون که صبح ها بدون محافظت در برابر آفتاب از لباس های آستین بلند یا ضد آفتاب استفاده می شود، دستور العملی برای آفتاب سوختگی و آسیب های احتمالی شدید پوست است.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟

حکم در مورد اینکه آیا روغن زیتون باید مستقیماً روی پوست مالیده شود، مخلوط است. آنا بابایان، متخصص زیبایی و صاحب مراقبت از پوست آنا بابایان در بوستون می گوید: «به عنوان یک قانون کلی، روغن زیتون انتخاب ایده آلی به عنوان یک محصول مراقبت از پوست نیست. پوست ما چنین آنزیمی برای شکستن مولکول‌ها ندارد و اجازه می‌دهد فواید روغن زیتون به داخل پوست برود و در نتیجه، فقط به عنوان یک لایه مانع روی پوست قرار می‌گیرد و از پوست در برابر از دست دادن محافظت می‌کند. اب." بابیان می‌گوید برای اینکه همه خواص شگفت‌انگیز آن مفید باشد، بهتر است روغن زیتون مصرف شود.


از طرف دیگر، دکتر مهر پیشنهاد می کند که روغن زیتون به همین دلیل می تواند مفید باشد. او می‌گوید: «این می‌تواند یک گزینه عالی برای بیماران مبتلا به درماتیت آتوپیک، که به نام اگزما نیز شناخته می‌شود، باشد، که اختلالی در «چسب پوست» است که سلول‌های پوست را در کنار هم نگه می‌دارد.


با این حال دکتر مهر می افزاید که استفاده از روغن زیتون به عنوان درمانی برای لکه های تیره یا هایپرپیگمانتاسیون، با وجود خواص آنتی اکسیدانی آن، ارزشی ندارد. او می‌گوید: «این در واقع یک تخمین بیش‌ازحد از خواص آنتی‌اکسیدانی آن است، زیرا اگر بیماران صبح از آن استفاده کنند و سپس در معرض نور خورشید قرار بگیرند، می‌تواند منجر به جوش‌های آکنه و بدتر شدن رنگدانه‌ها شود و آنها را مستعد ابتلا به رنگدانه‌های بیشتری می‌کند».


در نهایت، تنها زمانی که توصیه می شود از روغن زیتون به عنوان مراقبت از پوست استفاده کنید، این است که پوست بسیار خشک یا آسیب دیده دارید و از آن به عنوان یک ماده محافظ در مراقبت از پوست خود استفاده کنید. بابائیان توضیح می دهد: از آنجایی که افراد دارای پوست های خشک فاقد چربی در پوست خود هستند، معمولا لایه بازدارنده پوست در معرض خطر قرار می گیرد. "این می تواند منجر به از دست دادن آب و کم آبی عمیق در پوست شود - استفاده از روغن زیتون می تواند انسداد ایجاد کند و اجازه ندهد آب از روی پوست تبخیر شود."


نحوه استفاده از روغن زیتون برای پوست

اگر می خواهید از روغن زیتون مستقیم برای پوست خود استفاده کنید، دکتر مهر توصیه می کند که این روغن را ظرف سه دقیقه پس از خارج شدن از حمام در شب بمالید (یعنی هرگز قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید). و مطمئن شوید که چند قطره آن را روی مرطوب کننده معمولی خود ماساژ دهید تا مرطوب شود، به جای استفاده از آن روی صورت خشک.


دکتر مهر می گوید: «پوست را خشک کنید [بعد از حمام] و چند قطره روغن زیتون را ترجیحاً قبل از خواب و فقط روی پوست های غیر مستعد آکنه (مانند دست ها، ساعد و پاها) روی پوست بمالید. علاوه بر این، مطمئن شوید که یک نوع ارگانیک و فوق بکر انتخاب می کنید، زیرا زیتون را می توان با سموم سمپاشی کرد و استفاده از این سموم روی پوست هرگز ایده خوبی نیست.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟ از کارشناسان پرسیدیم

اگر از طرفداران مشتاق مراقبت از پوست هستید، احتمالاً عاشق روغن های صورت هستید، به خصوص اگر این ماده از قبل در انباری آشپزخانه شما وجود دارد. نمونه موردی: روغن زیتون مدتهاست که به دلیل فواید موضعی آن مورد ستایش قرار گرفته است (حتی گفته می شد کلئوپاترا طرفدار آن بوده است). اما در حالی که یک رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند برای پوست معجزه کند، این سوال وجود دارد که آیا استفاده از روغن زیتون روی صورت شما بهترین ایده است یا خیر. ما نظر کارشناسان را در مورد اینکه آیا باید (یا نباید) روغن زیتون را برای پوست استفاده کنید، جویا شدیم.


فواید روغن زیتون برای پوست

درست است که روغن زیتون فواید زیادی برای مراقبت از پوست دارد. نرم کننده مملو از اسیدهای چرب تک غیراشباع و آنتی اکسیدان است، بنابراین دارای خواص مرطوب کنندگی عالی است. اگر از پوست بسیار خشک و/یا آسیب دیده رنج می برید، روغن زیتون ممکن است گزینه خوبی برای دستیابی به آن باشد – به خصوص در ماه های سرد زمستان.


ندا توضیح می‌دهد: «یکپارچگی پوست ما متکی به سد چربی است که تک تک سلول‌های پوست را کنار هم نگه می‌دارد – وقتی هوا سرد است، ما معمولاً شروع به استفاده از بخاری‌هایی می‌کنیم که سد مایع پوست را تبخیر می‌کنند و منجر به خشکی و ترک پوست می‌شوند.» مهر، دکتر، متخصص پوست و مدیر پزشکی دارای گواهی هیئت مدیره در مرکز آرایشی و موی Pure Dermatology در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا، "روغن زیتون یک مرطوب کننده عالی پوست است، به ویژه هنگامی که روی پوست مرطوب زمانی که منافذ باز هستند استفاده شود، و می تواند مانند آن عمل کند. دومین سد پوستی برای پوست خشک و ترک خورده در زمستان."


یکی دیگر از فواید روغن زیتون خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن است. متخصصان پوست می گویند که مواد ضد التهابی موجود در روغن زیتون (تری ترپن ها) با کمک به تولید کلاژن و کاهش مدت زمان بسته شدن زخم، به بهبود زخم کمک می کند. و مطالعات نشان داده است که روغن زیتون به التیام پوست پس از آفتاب سوختگی کمک می کند.


اثرات جانبی روغن زیتون برای پوست

در حالی که روغن زیتون ممکن است خواص مرطوب کنندگی فوق العاده ای داشته باشد، اما می تواند برای افرادی که با آکنه سر و کار دارند یک کابوس باشد. دکتر مهر توضیح می‌دهد: «وقتی در مورد اختلالات تولید بیش از حد روغن مانند آکنه صحبت می‌کنیم، روغن زیتون می‌تواند یکی از بدترین محصولاتی باشد که می‌توان روی پوست اعمال کرد، زیرا می‌تواند منافذ را مسدود کند و منجر به جوش‌های شدید آکنه شود.


و در حالی که روغن زیتون می تواند به درمان آفتاب سوختگی کمک کند، مطمئناً نمی خواهید از آن در زمانی که در معرض آفتاب هستید استفاده کنید. دکتر مهر می گوید: «به دهه 50 فکر کنید، زمانی که مردم روی روغن بچه می مالیدند و زیر نور آفتاب غذا می پختند. روغن زیتون که صبح ها بدون محافظت در برابر آفتاب از لباس های آستین بلند یا ضد آفتاب استفاده می شود، دستور العملی برای آفتاب سوختگی و آسیب های احتمالی شدید پوست است.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟

حکم در مورد اینکه آیا روغن زیتون باید مستقیماً روی پوست مالیده شود، مخلوط است. آنا بابایان، متخصص زیبایی و صاحب مراقبت از پوست آنا بابایان در بوستون می گوید: «به عنوان یک قانون کلی، روغن زیتون انتخاب ایده آلی به عنوان یک محصول مراقبت از پوست نیست. پوست ما چنین آنزیمی برای شکستن مولکول‌ها ندارد و اجازه می‌دهد فواید روغن زیتون به داخل پوست برود و در نتیجه، فقط به عنوان یک لایه مانع روی پوست قرار می‌گیرد و از پوست در برابر از دست دادن محافظت می‌کند. اب." بابیان می‌گوید برای اینکه همه خواص شگفت‌انگیز آن مفید باشد، بهتر است روغن زیتون مصرف شود.


از طرف دیگر، دکتر مهر پیشنهاد می کند که روغن زیتون به همین دلیل می تواند مفید باشد. او می‌گوید: «این می‌تواند یک گزینه عالی برای بیماران مبتلا به درماتیت آتوپیک، که به نام اگزما نیز شناخته می‌شود، باشد، که اختلالی در «چسب پوست» است که سلول‌های پوست را در کنار هم نگه می‌دارد.


با این حال دکتر مهر می افزاید که استفاده از روغن زیتون به عنوان درمانی برای لکه های تیره یا هایپرپیگمانتاسیون، با وجود خواص آنتی اکسیدانی آن، ارزشی ندارد. او می‌گوید: «این در واقع یک تخمین بیش‌ازحد از خواص آنتی‌اکسیدانی آن است، زیرا اگر بیماران صبح از آن استفاده کنند و سپس در معرض نور خورشید قرار بگیرند، می‌تواند منجر به جوش‌های آکنه و بدتر شدن رنگدانه‌ها شود و آنها را مستعد ابتلا به رنگدانه‌های بیشتری می‌کند».


در نهایت، تنها زمانی که توصیه می شود از روغن زیتون به عنوان مراقبت از پوست استفاده کنید، این است که پوست بسیار خشک یا آسیب دیده دارید و از آن به عنوان یک ماده محافظ در مراقبت از پوست خود استفاده کنید. بابائیان توضیح می دهد: از آنجایی که افراد دارای پوست های خشک فاقد چربی در پوست خود هستند، معمولا لایه بازدارنده پوست در معرض خطر قرار می گیرد. "این می تواند منجر به از دست دادن آب و کم آبی عمیق در پوست شود - استفاده از روغن زیتون می تواند انسداد ایجاد کند و اجازه ندهد آب از روی پوست تبخیر شود."


نحوه استفاده از روغن زیتون برای پوست

اگر می خواهید از روغن زیتون مستقیم برای پوست خود استفاده کنید، دکتر مهر توصیه می کند که این روغن را ظرف سه دقیقه پس از خارج شدن از حمام در شب بمالید (یعنی هرگز قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید). و مطمئن شوید که چند قطره آن را روی مرطوب کننده معمولی خود ماساژ دهید تا مرطوب شود، به جای استفاده از آن روی صورت خشک.


دکتر مهر می گوید: «پوست را خشک کنید [بعد از حمام] و چند قطره روغن زیتون را ترجیحاً قبل از خواب و فقط روی پوست های غیر مستعد آکنه (مانند دست ها، ساعد و پاها) روی پوست بمالید. علاوه بر این، مطمئن شوید که یک نوع ارگانیک و فوق بکر انتخاب می کنید، زیرا زیتون را می توان با سموم سمپاشی کرد و استفاده از این سموم روی پوست هرگز ایده خوبی نیست.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟ از کارشناسان پرسیدیم

اگر از طرفداران مشتاق مراقبت از پوست هستید، احتمالاً عاشق روغن های صورت هستید، به خصوص اگر این ماده از قبل در انباری آشپزخانه شما وجود دارد. نمونه موردی: روغن زیتون مدتهاست که به دلیل فواید موضعی آن مورد ستایش قرار گرفته است (حتی گفته می شد کلئوپاترا طرفدار آن بوده است). اما در حالی که یک رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند برای پوست معجزه کند، این سوال وجود دارد که آیا استفاده از روغن زیتون روی صورت شما بهترین ایده است یا خیر. ما نظر کارشناسان را در مورد اینکه آیا باید (یا نباید) روغن زیتون را برای پوست استفاده کنید، جویا شدیم.


فواید روغن زیتون برای پوست

درست است که روغن زیتون فواید زیادی برای مراقبت از پوست دارد. نرم کننده مملو از اسیدهای چرب تک غیراشباع و آنتی اکسیدان است، بنابراین دارای خواص مرطوب کنندگی عالی است. اگر از پوست بسیار خشک و/یا آسیب دیده رنج می برید، روغن زیتون ممکن است گزینه خوبی برای دستیابی به آن باشد – به خصوص در ماه های سرد زمستان.


ندا توضیح می‌دهد: «یکپارچگی پوست ما متکی به سد چربی است که تک تک سلول‌های پوست را کنار هم نگه می‌دارد – وقتی هوا سرد است، ما معمولاً شروع به استفاده از بخاری‌هایی می‌کنیم که سد مایع پوست را تبخیر می‌کنند و منجر به خشکی و ترک پوست می‌شوند.» مهر، دکتر، متخصص پوست و مدیر پزشکی دارای گواهی هیئت مدیره در مرکز آرایشی و موی Pure Dermatology در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا، "روغن زیتون یک مرطوب کننده عالی پوست است، به ویژه هنگامی که روی پوست مرطوب زمانی که منافذ باز هستند استفاده شود، و می تواند مانند آن عمل کند. دومین سد پوستی برای پوست خشک و ترک خورده در زمستان."


یکی دیگر از فواید روغن زیتون خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن است. متخصصان پوست می گویند که مواد ضد التهابی موجود در روغن زیتون (تری ترپن ها) با کمک به تولید کلاژن و کاهش مدت زمان بسته شدن زخم، به بهبود زخم کمک می کند. و مطالعات نشان داده است که روغن زیتون به التیام پوست پس از آفتاب سوختگی کمک می کند.


اثرات جانبی روغن زیتون برای پوست

در حالی که روغن زیتون ممکن است خواص مرطوب کنندگی فوق العاده ای داشته باشد، اما می تواند برای افرادی که با آکنه سر و کار دارند یک کابوس باشد. دکتر مهر توضیح می‌دهد: «وقتی در مورد اختلالات تولید بیش از حد روغن مانند آکنه صحبت می‌کنیم، روغن زیتون می‌تواند یکی از بدترین محصولاتی باشد که می‌توان روی پوست اعمال کرد، زیرا می‌تواند منافذ را مسدود کند و منجر به جوش‌های شدید آکنه شود.


و در حالی که روغن زیتون می تواند به درمان آفتاب سوختگی کمک کند، مطمئناً نمی خواهید از آن در زمانی که در معرض آفتاب هستید استفاده کنید. دکتر مهر می گوید: «به دهه 50 فکر کنید، زمانی که مردم روی روغن بچه می مالیدند و زیر نور آفتاب غذا می پختند. روغن زیتون که صبح ها بدون محافظت در برابر آفتاب از لباس های آستین بلند یا ضد آفتاب استفاده می شود، دستور العملی برای آفتاب سوختگی و آسیب های احتمالی شدید پوست است.

آیا روغن زیتون برای پوست شما مفید است؟

حکم در مورد اینکه آیا روغن زیتون باید مستقیماً روی پوست مالیده شود، مخلوط است. آنا بابایان، متخصص زیبایی و صاحب مراقبت از پوست آنا بابایان در بوستون می گوید: «به عنوان یک قانون کلی، روغن زیتون انتخاب ایده آلی به عنوان یک محصول مراقبت از پوست نیست. پوست ما چنین آنزیمی برای شکستن مولکول‌ها ندارد و اجازه می‌دهد فواید روغن زیتون به داخل پوست برود و در نتیجه، فقط به عنوان یک لایه مانع روی پوست قرار می‌گیرد و از پوست در برابر از دست دادن محافظت می‌کند. اب." بابیان می‌گوید برای اینکه همه خواص شگفت‌انگیز آن مفید باشد، بهتر است روغن زیتون مصرف شود.


از طرف دیگر، دکتر مهر پیشنهاد می کند که روغن زیتون به همین دلیل می تواند مفید باشد. او می‌گوید: «این می‌تواند یک گزینه عالی برای بیماران مبتلا به درماتیت آتوپیک، که به نام اگزما نیز شناخته می‌شود، باشد، که اختلالی در «چسب پوست» است که سلول‌های پوست را در کنار هم نگه می‌دارد.


با این حال دکتر مهر می افزاید که استفاده از روغن زیتون به عنوان درمانی برای لکه های تیره یا هایپرپیگمانتاسیون، با وجود خواص آنتی اکسیدانی آن، ارزشی ندارد. او می‌گوید: «این در واقع یک تخمین بیش‌ازحد از خواص آنتی‌اکسیدانی آن است، زیرا اگر بیماران صبح از آن استفاده کنند و سپس در معرض نور خورشید قرار بگیرند، می‌تواند منجر به جوش‌های آکنه و بدتر شدن رنگدانه‌ها شود و آنها را مستعد ابتلا به رنگدانه‌های بیشتری می‌کند».


در نهایت، تنها زمانی که توصیه می شود از روغن زیتون به عنوان مراقبت از پوست استفاده کنید، این است که پوست بسیار خشک یا آسیب دیده دارید و از آن به عنوان یک ماده محافظ در مراقبت از پوست خود استفاده کنید. بابائیان توضیح می دهد: از آنجایی که افراد دارای پوست های خشک فاقد چربی در پوست خود هستند، معمولا لایه بازدارنده پوست در معرض خطر قرار می گیرد. "این می تواند منجر به از دست دادن آب و کم آبی عمیق در پوست شود - استفاده از روغن زیتون می تواند انسداد ایجاد کند و اجازه ندهد آب از روی پوست تبخیر شود."


نحوه استفاده از روغن زیتون برای پوست

اگر می خواهید از روغن زیتون مستقیم برای پوست خود استفاده کنید، دکتر مهر توصیه می کند که این روغن را ظرف سه دقیقه پس از خارج شدن از حمام در شب بمالید (یعنی هرگز قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید). و مطمئن شوید که چند قطره آن را روی مرطوب کننده معمولی خود ماساژ دهید تا مرطوب شود، به جای استفاده از آن روی صورت خشک.


دکتر مهر می گوید: «پوست را خشک کنید [بعد از حمام] و چند قطره روغن زیتون را ترجیحاً قبل از خواب و فقط روی پوست های غیر مستعد آکنه (مانند دست ها، ساعد و پاها) روی پوست بمالید. علاوه بر این، مطمئن شوید که یک نوع ارگانیک و فوق بکر انتخاب می کنید، زیرا زیتون را می توان با سموم سمپاشی کرد و استفاده از این سموم روی پوست هرگز ایده خوبی نیست.

چرا طراحی وب خوب مهم است؟ گزارش2022

هرگز زمان بحرانی‌تری برای طراحی وب خوب وجود نداشته است، به خصوص که ما خود را در این همه‌گیر جهانی-اجتماعی-همه چیز-مجازی دورافتاده‌ایم. برندسازی قوی و طراحی وب جلا همیشه از عوامل مهم یک کمپین دیجیتال مارکتینگ موفق بوده است، این تغییر نکرده است. تفاوت در حال حاضر این است که ما شاهد هستیم که مشاغل مجبور به کشف راه های جدید و منحصر به فرد برای دستیابی به مخاطبان خود هستند. در نتیجه، ما متوجه می شویم که طراحی وب خوب چقدر می تواند تأثیر بگذارد.


به گفته گوگل، تنها 50 میلی ثانیه طول می کشد تا کاربران اولین برداشت را از وب سایت شما ایجاد کنند – و این اولین برداشت می تواند تأثیر موجی بر بسیاری از تلاش های بازاریابی داشته باشد. یک طراحی وب سایت قوی می تواند اولین برداشت را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند، به کمپین های سئو کمک کند، به ایجاد اعتماد کمک کند، کاربران را تشویق به تبدیل کند، به برندها اجازه دهد در بین رقبا برجسته شوند، کمپین های PPC را تقویت کند، و موارد دیگر.


راه هایی که یک سایت خوب طراحی شده بر یک تجارت تأثیر می گذارد

به ما بپیوندید تا مجموعه پیچیده راه‌هایی را که یک وب‌سایت خوش‌ساخت و متفکر می‌تواند بر کسب‌وکار شما تأثیر بگذارد و اینکه چرا ارزش سرمایه‌گذاری برای داشتن یک وب‌سایت واکنش‌گرا و زیبا برای کسب‌وکار شما را دارد، بررسی می‌کنیم. سپس به برخی از عناصری که در یک طراحی وب خوب ضروری هستند نگاهی خواهیم انداخت. اگر فکر می‌کنید وقت آن رسیده است که وب‌سایت خود را ارتقا دهید، نمونه کارهای قبلی ما را از خلاقان در Results Repeat بررسی کنید و حتماً امروز برای مشاوره وب‌سایت سفارشی با تیم ما تماس بگیرید – خوشحال می‌شویم که سایت شما را به مرحله ی بعدی.


طراحی خوب اولین تاثیر را ایجاد می کند

همانطور که قبلاً گفتیم، زمانی که بازدیدکننده برای ارزیابی زیبایی‌شناسی و نتیجه‌گیری در مورد سایت شما طول می‌کشد بسیار سریع است – بنابراین شما می‌خواهید آن را حساب کنید. هنگامی که کاربر در یک سایت قرار می گیرد، طراحی خوب می تواند چیزی را در او ایجاد کند. اگر سایت مدرن به نظر می‌رسد، رنگ‌های روشن ارائه می‌دهد و به خوبی سازمان‌دهی شده است - به بازدیدکنندگان خوش‌آمد می‌گوید و آنها را تشویق می‌کند که برای مدتی در اطراف بمانند. اگر سایت تاریک و سرد با گرافیک های قدیمی و ناوبری بسیار گیج کننده است - چرا کسی تمایل دارد که از طریق سایت به کار ادامه دهد؟به وب‌سایتی مانند ساختمان ویترین فروشگاه فکر کنید، اگر وارد فروشگاهی تمیز و منظم با نور کافی شوید و کارکنانی خندان آماده کمک به شما هستند، احساس می‌کنید که از او مراقبت می‌کنید، آرام هستید و آماده مشاهده محصولات و احتمالاً خرید هستید. اگر وارد فروشگاهی می‌شوید که نور کمی داشت، بوی عجیبی داشت و تعدادی کارمند بسیار ناراضی در کمین بودند، مضطرب می‌شوید و می‌خواهید هر چه سریع‌تر از آن خارج شوید و مطمئناً نمی‌خواهید هیچ نوع خریدی انجام دهید. طراحی یک وب سایت می تواند احساسات مشابهی را در مشتریان ایجاد کند و نتایج بسیار مشابهی را ایجاد کند.


راهرو روشن به خوبی در مقایسه با راهرو ترسناک تاریک

کدام راهرو را ترجیح می دهید پایین بروید؟ وب سایت ها می توانند همان پیام ها را ارسال کنند.


برداشت اولیه مهم است، مشتریان بالقوه در حال بازدید از سایت شما هستند و به دنبال شناختن کسب و کار شما هستند، اگر به دلیل ظاهر غیرحرفه ای صفحه با توجه به طراحی صفر شروع بدی دارید، سعی می کنید کاربران را متقاعد کنید که در صفحه بمانند. یادگیری در مورد پیشنهادات شما بسیار دشوار خواهد بود. به این فکر کنید که چقدر می توان برای کمپین های PPC یا تلاشی که برای ایجاد محتوا در کمپین های طولانی مدت SEO صرف می شود، صرفاً برای جذب بازدیدکنندگان به صفحه خود صرف کرد. پول یا زمان خود را با آوردن بازدیدکنندگان به سایت خود صرفاً برای خروج آنها هدر ندهید. در واقع، طبق گفته Adobe، "38٪ از مردم در صورت عدم جذابیت محتوا/طرح بندی، دیگر با یک وب سایت ارتباط برقرار نمی کنند". فقط به این فکر کنید که چه تعداد مشتری و دلار بالقوه را فقط با داشتن تصاویر ضعیف از دست خواهید داد.


38 درصد از مردم در صورت عدم جذابیت محتوا/طرح بندی، دیگر با یک وب سایت ارتباط برقرار نمی کنند


اعتماد به برند ایجاد می کند

همراه با ایجاد یک تاثیر اولیه قوی، یک وب سایت خوب فکر شده و طراحی شده باعث ایجاد اعتماد به برند شما و شرکت شما در بین بازدیدکنندگان می شود. داشتن تصاویری قوی، تمیز و جذاب با در نظر گرفتن تجربه کاربری و مخاطبان شما، همه راه هایی هستند که طراحی وب سایت شما می تواند در بین مخاطبان و مشتریان بالقوه شما اعتماد ایجاد کند.


اگر سایتی قدیمی به نظر می رسد، دنبال کردن آن آسان نیست، یا به نظر می رسد که مخاطب را گیج یا فریب دهد، اعتماد از بین می رود و شانس وادار کردن کاربر به تبدیل به شدت کاهش می یابد. طراحی وب تمیز و ساده می تواند تا حد زیادی نشان دهنده یک برند باز و شفاف بدون هیچ چیز برای پنهان کردن باشد. هدایت کاربر در سایت با سرفصل‌های واضح و بیانیه‌های فراخوان و دکمه‌ها باعث می‌شود که کاربر احساس کند طراحی سایت وکالت از او مراقبت می‌شود و می‌تواند به ایجاد و افزایش اعتماد کمک کند.


تقویت کمپین های سئو

گوگل اخیراً به‌روزرسانی سیگنال‌های رتبه‌بندی جستجو را اعلام کرده است که تأثیر چشمگیری بر روی اینکه کدام وب‌سایت در ده رتبه برتر نتایج جستجو نشان داده می‌شود، خواهد داشت. در این اطلاعیه اعلام شده است که آنها "محتوای اصلی وب" یک صفحه وب را از سال 2021 به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر خواهند گرفت. اگر در حال انجام هر نوع تلاشی برای بهینه سازی موتورهای جستجو برای وب سایت خود هستید، می دانید که فاکتورهای مهم SEO وجود دارد که باید در نظر بگیرید و اکنون Goo

منبع

نحوه فشار دادن روغن زیتون: ساختن روغن زیتون در خانه

روغن زیتون به دلیل فوایدی که برای سلامتی دارد عملاً جایگزین روغن های دیگر در آشپزی بسیاری از افراد شده است. واقعاً اگر خودتان روغن زیتون استخراج کنید، سالم‌تر است. درست کردن روغن زیتون خانگی همچنین به این معنی است که شما می توانید نوع زیتون مورد استفاده را کنترل کنید، به این معنی که می توانید طعم آن را متناسب با کام خود تنظیم کنید. به تهیه روغن از زیتون علاقه دارید؟ برای یادگیری نحوه پرس روغن زیتون به ادامه مطلب بروید. درباره ساخت روغن زیتون در خانه روغن زیتون تجاری تولید شده نیاز به تجهیزات بزرگ و سفارشی دارد، اما با سرمایه گذاری اندکی، ساخت روغن زیتون در خانه امکان پذیر است. چند راه برای تهیه روغن از زیتون در خانه وجود دارد، اما اصول اولیه استخراج روغن زیتون یکسان است. ابتدا باید زیتون تازه تهیه کنید، چه از درختان زیتون خودتان باشد و چه از زیتون های خریداری شده. فقط دقت کنید که از کنسرو زیتون استفاده نکنید. هنگام تهیه روغن از زیتون، میوه می تواند رسیده یا نارس، سبز یا سیاه باشد،

اگرچه این باعث تغییر مشخصات طعم می شود. دوره باغ پروانه ها 0 ثانیه از 1 دقیقه، 5 ثانیه حجم 0% پس از به دست آوردن زیتون، میوه ها باید کاملا شسته شوند و برگ ها، شاخه ها یا سایر ریزه ها حذف شوند. سپس اگر زیتون پرس ندارید (تجهیزات تا حدودی پرهزینه است، اما اگر می خواهید استخراج روغن زیتون را ثابت کنید ارزشش را دارد)، باید زیتون ها را با استفاده از قیطون گیلاس/زیتون جدا کنید، که کاری زمان بر است. اکنون زمان سرگرمی/کار استخراج روغن زیتون است. چگونه روغن زیتون را فشار دهید اگر یک زیتون پرس دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که زیتون های شسته شده را در پرس و وویلا قرار دهید، پرس کار را برای شما انجام می دهد. نیازی نیست ابتدا زیتون ها را هسته بگیرید. اگر دستگاه پرس ندارید، سنگ آسیاب نیز به زیبایی کار می کند. اگر به نظر می رسد که هسته زدن زیتون ها کار زیادی است، می توانید از پتک برای کوبیدن زیتون ها به صورت خمیر درشت استفاده کنید. قبل از شروع به شکستن، سطح کار مخلوط کن را داخل پارچه پنیر بریزید. انتهای آن را جمع کنید و مایعات را از جامدات، روغن را از زیتون فشار دهید. پارچه پنیر بسته بندی شده را کف آبکش بگذارید و آن را با چیزی سنگین وزن کنید یا یک کاسه داخل آبکش را روی پارچه پنیر بگذارید و آن را با لوبیا خشک یا برنج پر کنید. وزن اضافی روی پارچه پنیر به استخراج روغن بیشتر کمک می کند. هر پنج تا ده دقیقه وزنه را فشار دهید تا روغن بیشتری از رب زیتون خارج شود. به مدت 30 دقیقه استخراج را ادامه دهید. وقتی کامل شد، مایه روغن زیتون را دور بریزید. در کاسه اول باید روغن داشته باشید. اجازه دهید چند دقیقه بماند تا آب سنگین‌تر فرو رود و روغن زیتون به سمت بالا شناور شود. برای کشیدن خرید روغن زیتون از یک سرنگ یا باستر بوقلمون استفاده کنید. روغن را در یک قرار دهید

خود را با پوشش پلاستیکی محافظت کنید. اگر پرس ندارید، زیتون های بدون هسته را در مخلوط کن با کیفیت خوب قرار دهید. در حین مخلوط کردن، کمی آب داغ اما نه جوش اضافه کنید تا خمیر نرمی به دست آید. رب زیتون را با قاشق چند دقیقه به شدت هم بزنید تا روغن از تفاله یا تفاله گرفته شود. روی مخلوط زیتون را بپوشانید و اجازه دهید ده دقیقه بماند. همانطور که استراحت می کند، روغن همچنان از خمیر زیتون خارج می شود. استخراج روغن زیتون یک آبکش، الک یا چینو را روی یک کاسه قرار دهید و روی آن را با پارچه پنیر بپوشانید. محتویات

منبع

یاد بگیرید که روغن زیتون چگونه ساخته می شود

روغن زیتون یک چربی مایع سالم است که از زیتون به دست می آید.

باکیفیت ترین روغن زیتون روغن زیتون فوق بکر است که باید کاملاً فرآوری نشده باشد و در طول فرآیند استخراج مکانیکی همیشه در دمای زیر 75 درجه فارنهایت نگهداری شود. همچنین باید معیارهای شیمیایی دقیقی را که توسط شورای بین المللی روغن زیتون تعریف شده و توسط اتحادیه اروپا و USDA تصویب شده است، برآورده کند، اما همچنین باید طعم و عطر کاملی داشته باشد که توسط یک پانل چشایی تایید شده تعیین شده است.


اولین قدم مهم جمع آوری زیتون از درخت است. روش سنتی برداشت زیتون به این صورت است که درخت را تکان می دهند یا شاخه های آن را با چوب می زنند تا زیتون روی زمین بیفتد. با این حال، اگر از توری برای گرفتن زیتون ها قبل از برخورد با زمین استفاده نشود، این فرآیند می تواند منجر به کبودی زیتون شود که له شدن آن روغن با کیفیت پایین تری تولید می کند.برای اطمینان از کیفیت محصول نهایی، چیدن زیتون با دقت لازم است.

بعد از اینکه زیتون ها چیده شدند، شسته شدند و برگ ها و شاخه ها برداشتند، نوبت به خرد کردن می رسد. خرد کردن به طور سنتی با استفاده از چرخ های سنگی انجام می شد، اما غلتک های فولادی ضد زنگ امروزه بسیار رایج تر هستند.


آب به آرامی در خمیر حاصل به هم زده می شود تا مولکول های روغن متمرکز شوند.

این مخلوط در نهایت سانتریفیوژ می شود تا آب خارج شود. آنچه باقی می ماند روغن زیتون است.


انواع مختلف روغن زیتون

همه روغن‌های زیتون یکسان ساخته نمی‌شوند: روغن زیتون فرابکر تنها روغن پخت‌وپز است که بدون استفاده از مواد شیمیایی و تصفیه صنعتی ساخته می‌شود.

اوه خرید روغن زیتون

و کیفیتی را که برای آن هزینه کرده اید دریافت کنید


همیشه به دنبال روغن زیتون فرابکر باشید

در حالی که روغن‌های زیتون فرابکر موجود در قفسه‌های سوپر مارکت‌ها ممکن است به اندازه کافی برچسب «فرا بکر» نداشته باشند، در حالی که در واقع اینطور نیستند، بهتر است به جای اینکه به روغن زیتون فوق بکر دارای برچسب نادرست مراجعه کنید. روغن های گیاهی با کیفیت یا حتی انواع بی کیفیت روغن زیتون مانند "خالص" یا "لایت". البته توصیه می‌شود روغن زیتون را از یک منبع معتبر خریداری کنید تا در وهله اول قربانی برچسب‌های نادرست نشوید.


تاریخ برداشت

همیشه به دنبال تاریخ برداشت روی بطری باشید و مطمئن شوید که حداقل در سال گذشته است. روغن زیتون معمولا بین اکتبر و دسامبر برداشت می شود. این بدان معناست که اگر در آوریل 2018 روغن زیتون خرید کنید، روغن زیتون با تاریخ برداشت پاییز 2017 همچنان "برداشت جدید" در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید که بسیاری از روغن‌های زیتون وارداتی دارای تاریخ برداشت و «بهترین تا» در قالب اتحادیه اروپا هستند. در چنین مواردی، 4/10/2017 به این معنی است که روغن در 4 اکتبر 2017 برداشت شده است و نه 10 آوریل 2017.


اگر می توانید شرایط ذخیره سازی را بررسی کنید

شرایط نگهداری زمانی که صحبت از حفظ شرایط خوب روغن زیتون فوق بکر پس از بسته بندی می شود بسیار مهم است. گرما و نورهای قوی حتی با کیفیت ترین روغن های زیتون فوق بکر را از بین می برند. خواربارفروشی یا سوپرمارکت محلی شما روغن زیتون خود را در کجا نگهداری می کند؟ آیا در جایی که آنها نمایش داده می شوند تاریک و خنک است - آیا نورهای قوی در این نزدیکی وجود دارد؟


از منبعی که به آن اعتماد دارید خرید کنید

تنها راه برای اطمینان 100% مطمئن بودن یک روغن زیتون واقعا "فرا بکر" این است که یک تجزیه و تحلیل شیمیایی انجام دهید، حتی اگر یک متخصص مزه معمولاً با یک یا دو جرعه آن را تشخیص دهد. از آنجایی که نمی‌توانید آنالیز شیمیایی را در خانه انجام دهید، مهم است که روغن زیتون را از تولیدکنندگان یا بازرگانی خریداری کنید که احساس می‌کنید می‌توانید به آنها اعتماد کنید.


اگر می‌دانید که یک تولیدکننده/برند 100% قانونی و قابل اعتماد است، می‌توانید تمام روغن زیتون خود را از آنها بخرید. با این حال، این احتمالاً گزینه های شما را محدود می کند زیرا انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام طعم و ویژگی های منحصر به فردی دارند و بیشتر تولیدکنندگان فقط از گونه های محلی زیتون برای تهیه روغن خود استفاده می کنند.


اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال ماجراجویی های آشپزی هستید، تنوع چیزی است که می خواهید. تاجری را پیدا کنید که روغن زیتون فوق بکر با کیفیت بالا بفروشد و روغن زیتون را نیز به دقت ذخیره کند تا از آسیب ناشی از گرما و نور جلوگیری کند. این مهم است زیرا اغلب چندین ماه می گذرد تا روغن زیتون پس از برداشت و بسته بندی به درب منزل شما برسد.


نماد لذت آشپزی

لذت آشپزی

روغن‌های زیتون فوق بکر با کیفیت بالا سرشار از رایحه‌های فروشگاه روغن زیتون میوه‌ای و همچنین تلخ و تند هستند، زیرا مواد مغذی طبیعی فراوانی در زیتون‌های سالم تازه یافت می‌شود.


درست مانند شراب، صدها گونه وجود دارد که هر کدام طعم و ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. شما همچنین می توانید هزاران ترکیب گونه های طراحی شده و بسیاری از روغن های زیتون با طعم طبیعی را پیدا کنید.


بیشتر بدانید

نماد مزایای سلامتی

فواید سلامتی

روغن زیتون فرابکر تنها روغن 100% طبیعی پخت و پز است که هرگز فرآوری شیمیایی دریافت نمی کند. مطالعات نشان می دهد که مصرف روغن زیتون می تواند به جلوگیری از سکته مغزی، بیماری قلبی، بیماری آلزایمر، دیابت، پوکی استخوان و حتی سرطان کمک کند.


مزایای سلامتی متعدد دیگری نیز وجود دارد، اما مهمتر از همه، وقتی روغن زیتون فرابکر را انتخاب می کنید، از خطرات سلامتی مرتبط با مصرف سبزیجات جلوگیری می کنید.

منبع

یاد بگیرید که روغن زیتون چگونه ساخته می شود

روغن زیتون یک چربی مایع سالم است که از زیتون به دست می آید.

باکیفیت ترین روغن زیتون روغن زیتون فوق بکر است که باید کاملاً فرآوری نشده باشد و در طول فرآیند استخراج مکانیکی همیشه در دمای زیر 75 درجه فارنهایت نگهداری شود. همچنین باید معیارهای شیمیایی دقیقی را که توسط شورای بین المللی روغن زیتون تعریف شده و توسط اتحادیه اروپا و USDA تصویب شده است، برآورده کند، اما همچنین باید طعم و عطر کاملی داشته باشد که توسط یک پانل چشایی تایید شده تعیین شده است.


اولین قدم مهم جمع آوری زیتون از درخت است. روش سنتی برداشت زیتون به این صورت است که درخت را تکان می دهند یا شاخه های آن را با چوب می زنند تا زیتون روی زمین بیفتد. با این حال، اگر از توری برای گرفتن زیتون ها قبل از برخورد با زمین استفاده نشود، این فرآیند می تواند منجر به کبودی زیتون شود که له شدن آن روغن با کیفیت پایین تری تولید می کند.برای اطمینان از کیفیت محصول نهایی، چیدن زیتون با دقت لازم است.

بعد از اینکه زیتون ها چیده شدند، شسته شدند و برگ ها و شاخه ها برداشتند، نوبت به خرد کردن می رسد. خرد کردن به طور سنتی با استفاده از چرخ های سنگی انجام می شد، اما غلتک های فولادی ضد زنگ امروزه بسیار رایج تر هستند.


آب به آرامی در خمیر حاصل به هم زده می شود تا مولکول های روغن متمرکز شوند.

این مخلوط در نهایت سانتریفیوژ می شود تا آب خارج شود. آنچه باقی می ماند روغن زیتون است.


انواع مختلف روغن زیتون

همه روغن‌های زیتون یکسان ساخته نمی‌شوند: روغن زیتون فرابکر تنها روغن پخت‌وپز است که بدون استفاده از مواد شیمیایی و تصفیه صنعتی ساخته می‌شود.

اوه خرید روغن زیتون

و کیفیتی را که برای آن هزینه کرده اید دریافت کنید


همیشه به دنبال روغن زیتون فرابکر باشید

در حالی که روغن‌های زیتون فرابکر موجود در قفسه‌های سوپر مارکت‌ها ممکن است به اندازه کافی برچسب «فرا بکر» نداشته باشند، در حالی که در واقع اینطور نیستند، بهتر است به جای اینکه به روغن زیتون فوق بکر دارای برچسب نادرست مراجعه کنید. روغن های گیاهی با کیفیت یا حتی انواع بی کیفیت روغن زیتون مانند "خالص" یا "لایت". البته توصیه می‌شود روغن زیتون را از یک منبع معتبر خریداری کنید تا در وهله اول قربانی برچسب‌های نادرست نشوید.


تاریخ برداشت

همیشه به دنبال تاریخ برداشت روی بطری باشید و مطمئن شوید که حداقل در سال گذشته است. روغن زیتون معمولا بین اکتبر و دسامبر برداشت می شود. این بدان معناست که اگر در آوریل 2018 روغن زیتون خرید کنید، روغن زیتون با تاریخ برداشت پاییز 2017 همچنان "برداشت جدید" در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید که بسیاری از روغن‌های زیتون وارداتی دارای تاریخ برداشت و «بهترین تا» در قالب اتحادیه اروپا هستند. در چنین مواردی، 4/10/2017 به این معنی است که روغن در 4 اکتبر 2017 برداشت شده است و نه 10 آوریل 2017.


اگر می توانید شرایط ذخیره سازی را بررسی کنید

شرایط نگهداری زمانی که صحبت از حفظ شرایط خوب روغن زیتون فوق بکر پس از بسته بندی می شود بسیار مهم است. گرما و نورهای قوی حتی با کیفیت ترین روغن های زیتون فوق بکر را از بین می برند. خواربارفروشی یا سوپرمارکت محلی شما روغن زیتون خود را در کجا نگهداری می کند؟ آیا در جایی که آنها نمایش داده می شوند تاریک و خنک است - آیا نورهای قوی در این نزدیکی وجود دارد؟


از منبعی که به آن اعتماد دارید خرید کنید

تنها راه برای اطمینان 100% مطمئن بودن یک روغن زیتون واقعا "فرا بکر" این است که یک تجزیه و تحلیل شیمیایی انجام دهید، حتی اگر یک متخصص مزه معمولاً با یک یا دو جرعه آن را تشخیص دهد. از آنجایی که نمی‌توانید آنالیز شیمیایی را در خانه انجام دهید، مهم است که روغن زیتون را از تولیدکنندگان یا بازرگانی خریداری کنید که احساس می‌کنید می‌توانید به آنها اعتماد کنید.


اگر می‌دانید که یک تولیدکننده/برند 100% قانونی و قابل اعتماد است، می‌توانید تمام روغن زیتون خود را از آنها بخرید. با این حال، این احتمالاً گزینه های شما را محدود می کند زیرا انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام طعم و ویژگی های منحصر به فردی دارند و بیشتر تولیدکنندگان فقط از گونه های محلی زیتون برای تهیه روغن خود استفاده می کنند.


اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال ماجراجویی های آشپزی هستید، تنوع چیزی است که می خواهید. تاجری را پیدا کنید که روغن زیتون فوق بکر با کیفیت بالا بفروشد و روغن زیتون را نیز به دقت ذخیره کند تا از آسیب ناشی از گرما و نور جلوگیری کند. این مهم است زیرا اغلب چندین ماه می گذرد تا روغن زیتون پس از برداشت و بسته بندی به درب منزل شما برسد.


نماد لذت آشپزی

لذت آشپزی

روغن‌های زیتون فوق بکر با کیفیت بالا سرشار از رایحه‌های فروشگاه روغن زیتون میوه‌ای و همچنین تلخ و تند هستند، زیرا مواد مغذی طبیعی فراوانی در زیتون‌های سالم تازه یافت می‌شود.


درست مانند شراب، صدها گونه وجود دارد که هر کدام طعم و ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. شما همچنین می توانید هزاران ترکیب گونه های طراحی شده و بسیاری از روغن های زیتون با طعم طبیعی را پیدا کنید.


بیشتر بدانید

نماد مزایای سلامتی

فواید سلامتی

روغن زیتون فرابکر تنها روغن 100% طبیعی پخت و پز است که هرگز فرآوری شیمیایی دریافت نمی کند. مطالعات نشان می دهد که مصرف روغن زیتون می تواند به جلوگیری از سکته مغزی، بیماری قلبی، بیماری آلزایمر، دیابت، پوکی استخوان و حتی سرطان کمک کند.


مزایای سلامتی متعدد دیگری نیز وجود دارد، اما مهمتر از همه، وقتی روغن زیتون فرابکر را انتخاب می کنید، از خطرات سلامتی مرتبط با مصرف سبزیجات جلوگیری می کنید.

منبع

12345678
last